#4 فراگیری دستگاه لیزر وردپرس – اصول دستگاه لیزر

بهترین مکان برای استارت فعالیت , تعریف‌و‌تمجید دستگاه لیزر می‌باشد . این‌که دقیقا منظورمون از دستگاه لیزر چیه , دستگاه لیزر به معنای با صرفه سازی سایت برای موتورهای کاوش می باشد . انگیزه از انجام دستگاه لیزر سود از جنبه های فنی تارنما و نیز راهکار های خلاقانه برای گرفتن سکو بالاتر در موتورهای جستجو هست .

اجازه بدید نگاهی به صفحه کاوش داشته باشیم . برای این دوره آموزشی , ما مغازه کیک رو با صرفه سازی می‌کنیم , اجازه بدید از کلمه جستجوی تحویل کیک استفاده کنیم .


در حال حاضر گوگل همیشه صفحه های جستجو رو با چیزی که تاءمل می کنه بخش اعظم به کوئری مرتبطه پر می کنه . بر بالای کاغذ تبلیغات دستگاه لیزر اسپانسری رو مشاهده میکنیم . اگه یه خرده به جهت ذیل ورقه بیایم نتایج محلی رو خوا هیم رویت کرد .

فروشگاه هایی هستن که کیک می‌فروشن . ما می تونیم فاصله رتبه بندی , تصویر و در بعضا از موردها توضیحات اون رو مشاهده کنیم , این داده ها میکرو داده نامیده می شه و اگه سایتتون رو به صدق پیکربندی فرمایید , می تونید مطمئن باشید که موتورهای کاوش به تمامی این اطلاعات دسترسی دارن و می تونن اون رو نشون تن .

اگه پاره ای در جهت پایین اسکرول کنیم می تونیم فهرست نتایج غیر پولی رو ببینیم که به اونها فهرست طبیعی یا این که نتایج ارگانیک هم گفته میشه . این چیزیه که ما می خوایم براش باصرفه سازی کنیم . اینک هر ورقه ای از نتایج موتورهای جستجو ظواهر متفاوتی داره . بعضی اوقات تبلیغی توی اون چشم نمیشه یا این که سود محلی در اون به اکران در نمیاد . ولی مدام نتایج طبیعی در نزدیکی انتهای برگه وجود خواهد داشت . اگه بتونید این ها رو بهینه سازی فرمایید , شاهد افزایش ترافیک به جهت سایتتون خواهید بود .

مطالعات مختلفی بر روی نرخ کلیک انجام یافته . یافته های اونها همون چیزیه که شما انتظارش رو داشتید . هر چقدر رتبه شما فراتر باشه , کلیک بیشتری دریافت می کنید . اگه درجه دوم رو برای یک کلمه خاص در صفحه نتایج دارید و فکر‌میکنید می تونید به درجه نخستین دست پیدا کنید , انجام اون فراوان ارزشمنده ; چون می تونید ترافیکی که می خواید به دست بیارید رو دو برابر نمائید . به طور شبیه اگه برای یه کلمه خاص توی ورقه سوم باشید و هیچ زمان وب سایت رو بهینه نکرده باشید و فکر‌می‌کنید‌ می تونید به برگه دوم دست پیدا نمایید . گشوده نیز می تونید میزان ترافیکی که می خواید از این کلمه و واژه خاص به دست بیارید رو دو یا سه برابر نمایید .

فاکتورهای زیادی در امر دستگاه لیزر وجود داره , عمده اونها کارهایی هستن که می بایست روی محتوا انجام بدید . این امور شامل این میشه که ببینید محتوای شما چقدر قانع کننده و اختصاصی به فرده . موتورهای جستجویی نظیر گوگل می‌تونن زمانی که فردی وبسایت رو کنار گذاشتن می کنه و هنگامی که محتوا مفید نیست رو ادراک کنن .

ساختار محتوای شما هم می تونه یه فاکتور تبارک باشه , اگه برچسب ها و طبقه بندی ضعیفی دارین , دستگاه لیزر موتور کاوش در شعور ساختار وب سایت دوره زیاد دشواری خواهد داشت و ممکنه اونها استفاده کننده رو به صفحه نادرستی جهت دهی کنن .

محتوای شما نیز بسیار مهمه زیرا نوشتن محتوای خوب یکی‌از از طریق های کلیدی تصاحب کردن لینکه و لینک ها هم بخش مهمی از دستگاه لیزر محسوب میشن . می تونید لینک رو به عنوان رای برای سایت خودتون در حیث بگیرید هر چقدر رای بیشتری داشته باشید , بهتر هستین! بنابراین اگه ابزار یا پست با ارزشی ساخت نمایید می تونید لینک‌های زیادی به دست بیارید که برای سئوی شما دوچندان اثرگذار خواهد بود &# خرید دستگاه لیزر ;